Kirjutuslaud FINO

49.00 

75.00 

KOHE OLEMAS

Köögikomplektid

PERLA 260 köögimööbel

359.00 
KOHE OLEMAS

Köögikomplektid

Köögimööbel MARIJA 200

235.00 
KOHE OLEMAS

Köögikomplektid

DARIA 240 köögimööbel

280.00 
KOHE OLEMAS

Köögikomplektid

KATIA 220 köögimööbel

302.00 
KOHE OLEMAS

Köögikomplektid

Köök VIOLA 260

345.00 
KOHE OLEMAS

Kirjutuslaud FINO

Laud on mööbliese, mille juures laps veedab suure osa ajast – nii õppides kui ka mängides. Seetõttu tuleks seda mitte ainult õigesti valida, vaid ka peaks olema õigesti asetatud, akna poole. FINO kirjutuslaud on lapsele ideaalne mudel mängimiseks ja kodutööde tegemiseks. Tänu avatud riiulitele, mida iseloomustab suur ruum, on kõik materjalid ja mänguasjad tema käeulatuses.

FINO-l on suur töötasapind, mille kõrval on kaks mahukat riiulit. Esitatud mudel koosneb ülaosast ja ühest jalast, mis on viimistletud valge värviga, riiuli elementideks on aga kuldne tamm. Naturaalse puidu sooja tooni ja jaheda valge kombinatsioon muudab kirjutuslaua ideaalselt sobivaks Skandinaavia, modernistliku ja minimalistliku interjööriga.

Kirjeldatud mööbel on valmistatud kvaliteetsest lamineeritud mööbliplaadist, tänu millele on teil stabiilsuse garantii ja keskmisest kõrgem vastupidavus. Laud on kriimustuste, verevalumite, niiskuse ja kõrgete temperatuuride suhtes vastupidav – laps saab seda kasutada iga päev aastaid.

Laua mõõtmed:
• laius: 122 cm,
• kõrgus: 85 cm,
• sügavus: 57 cm.

 Vaata kogu kataloogi (pdf) klikkides SIIA.MÖÖBLI HOOLDAMINE

* Ärge paigutage mööblit otsese päikesevalgusega asukohta ega küttekehade lähedusse. Samuti ärge asetaga mööblipinnale kuumi esemeid. Suured temperatuuride kõikumised võivad soodustada pragude ja lõhede tekkimist. Tugev ergas päikesevalgus kahjustab viimistluskihti ning põhjustab mööbli pleekimist.

* Kaitske mööblit vedelike eest ning vältige liiga niisket asukohta. Mööblile sattunud vedelik tuleks koheselt pehme lapiga ära pühkida. Samuti tuleks mööbli puhastamise ning plekkide eemaldamise puhul jälgida, et pind jääks pärast puhastamist kuivaks. Mööblile jäänud vesi võib tekitada mööblidetailide punsumist.

* Mööbli puhastamiseks kasutage ainult puhtaid, pehmest materjalist puhastuslappe. Kergema mustuse ja tolmu puhul piisab vaid niiskest lapist, kleepuvamate plekkide puhul võib kasutada seebivee lahust või spetsiaalseid mööbli puhastamiseks mõeldud vahendeid. Kindlasti vältige liigset hõõrumist ning abrasiivseid, vahasid või silikoonõlisid sisaldavaid puhastusvahendeid. Puhastatud pind kuivatage hoolikalt.

* Mööblit liigutage alati tõstes, mitte lohistades. Jälgige, et mööblile asetatud esemed ei kriimustaks ega hõõruks mööblipinda. Ärge tõmmake ega lohistage esemeid mööda mööblipinda. Vältige lööke ja mehaanilisi kahjustusi.

* Õlitatud täispuidust mööbli puhul õlitage see kergelt üle juba esimese kuu jooksul ning korrake õlitamist iga poole aasta tagant. Kasutage sobivat puiduõli, mis laseb puidul vabalt hingata, aitab säilitada puidu vajalikku niiskustaset ning kaitseb UV kiirte eest.

Kaal 22 kg