DARIA 240 köögimööbel (wotan tamm – antratsiit)

297.00 

KOHE OLEMAS

Köögikomplektid

PERLA 260 köögimööbel

359.00 
KOHE OLEMAS

Köögikomplektid

Köögimööbel MARIJA 200

235.00 
KOHE OLEMAS

Köögikomplektid

DARIA 240 köögimööbel

280.00 
KOHE OLEMAS

Köögikomplektid

KATIA 220 köögimööbel

302.00 
KOHE OLEMAS

Köögikomplektid

Köök VIOLA 260

345.00 
KOHE OLEMAS

DARIA 240 köögimööbel (wotan tamm – antratsiit)

Väga lihtne, väike, kuid funktsionaalne DARIA köök on ideaalne lahendus väikestele korteritele ja stuudiotele. Vaatamata väikesele suurusele võimaldab see köök väga mugavat ruumi kasutust. Kööki iseloomustavad ka stiilsed ja elegantsed värvid ning hoolikas töö.

Kvaliteetsest mööbliplaadist valmistatud köögikomplekt.

Uksed – wotan tamm, korpus – antratsiit, tööpind – antratsiit

Pildil olevad aksessuaarid ja valamu ei kuulu komplekti. Sobiva valamu mõõdud on 60cm x 80cm

Mõõdud vt. pildilt.

Vt ka Lisainfot.


MÖÖBLI HOOLDAMINE

* Ärge paigutage mööblit otsese päikesevalgusega asukohta ega küttekehade lähedusse. Samuti ärge asetaga mööblipinnale kuumi esemeid. Suured temperatuuride kõikumised võivad soodustada pragude ja lõhede tekkimist. Tugev ergas päikesevalgus kahjustab viimistluskihti ning põhjustab mööbli pleekimist.

* Kaitske mööblit vedelike eest ning vältige liiga niisket asukohta. Mööblile sattunud vedelik tuleks koheselt pehme lapiga ära pühkida. Samuti tuleks mööbli puhastamise ning plekkide eemaldamise puhul jälgida, et pind jääks pärast puhastamist kuivaks. Mööblile jäänud vesi võib tekitada mööblidetailide punsumist.

* Mööbli puhastamiseks kasutage ainult puhtaid, pehmest materjalist puhastuslappe. Kergema mustuse ja tolmu puhul piisab vaid niiskest lapist, kleepuvamate plekkide puhul võib kasutada seebivee lahust või spetsiaalseid mööbli puhastamiseks mõeldud vahendeid. Kindlasti vältige liigset hõõrumist ning abrasiivseid, vahasid või silikoonõlisid sisaldavaid puhastusvahendeid. Puhastatud pind kuivatage hoolikalt.

* Mööblit liigutage alati tõstes, mitte lohistades. Jälgige, et mööblile asetatud esemed ei kriimustaks ega hõõruks mööblipinda. Ärge tõmmake ega lohistage esemeid mööda mööblipinda. Vältige lööke ja mehaanilisi kahjustusi.

* Õlitatud täispuidust mööbli puhul õlitage see kergelt üle juba esimese kuu jooksul ning korrake õlitamist iga poole aasta tagant. Kasutage sobivat puiduõli, mis laseb puidul vabalt hingata, aitab säilitada puidu vajalikku niiskustaset ning kaitseb UV kiirte eest.

 

Kaal 106.900 kg
Pikkus (cm)

240

Materjal

MDF (mööbliplaat)

TÖÖPINNA PAKSUS (MM)

28

ERINEVAD OMADUSED

Gaasiamordid

Värvus

uksed – wotan tamm, korpus – antratsiit, tööpind – antratsiit

Päritolumaa

Euroopa Liit